شنبه, 5 فروردين 1402
  • ساعت : ۸:۱۱:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 24
  • کد خبر : ۹۹۱۷۰
هفته پرستار
پیام تبریك رئیس دانشگاه علوم پزشكی البرز به مناسبت هفته پرستار
دکتر شهرام صیادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مناسبت هفته پرستار طی پیامی این هفته فرخنده را به جامعه فداکار پرستاران تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است :

 

سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) به عنوان روزپرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانیشان مرهمی برای بیماران و تلاششان وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

 

پرستاران، یکی از مهمترین ارکان عرصه سلامت هستند که خدمات ارزنده و نقش موثر آنان در این عرصه مهم انکار ناپذیر است. عزیزانی که با تأسی از  حضرت زینب کبری (س) تلاش می کنند تا با دانش ، مهارت ، تخصص  و صبر توام با عشق و انسانیت  ، شایسته ترین خدمات را به بیماران ارائه کنند و پرستاران یکی از قشرهای ارزشمند خانواده بزرگ سلامت در استان بودند که عاشقانه و خالصانه  در یکی  از  دشوار ترین برهه های سلامت که همان مبارزه با ویروس کرونا تا پای جای برای نجات هم وطنان  خود ایستادگی کردند و  نشان افتخار مدافع سلامت را تا همیشه از آن خود کردند.

 

امروزه مردم قدرشناس کشورمان، قدردان فداکاری ها و از خودگذشتگی خدمات کادر پرستاری هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر زحمتکش به جامعه ارائه می نمایند، آگاه هستند. ضمن تقدیر از تمامی خدمات و تلاش های ارزنده پرستاران ، امید است تلاش نماییم تا جامعه پرستاری  به آن جایگاه رفیع که شایسته و سزاوارش است، دست باید .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهیدان گرانقدر و شهدای مدافع سلامت میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار را  به اساتید،جامعه پرستاران و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی البرز تبریک و تهنیت عرض نموده و  توفیق روزافزون همگان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

دکتر شهرام صیادی 

رییس دانشگاه 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0