شنبه, 5 فروردين 1402
  • ساعت : ۱۴:۵۸:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 27
  • کد خبر : ۹۹۰۰۳
هفته بسیج
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشكی البرز به مناسبت هفته بسیج
دکتر شهرام صیادی طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج و پنجم آذرماه سالروز تأسیس این نهاد را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص به ویژه اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی البرز تبریک گفت.

بسیج، مردمی‌ ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران است که در آغازین روزهای پس از پیروزی انقلاب، با درایت داهیانهٔ امام راحل (ره) و به پشتوانه‌ ی رشادت، حق باوری و حماسه سازی مردم خداجوی ایران تأسیس شد و امروز به جریانی هدفمند و باصلابت بدل گشته است که با تلاش مخلصانه و غیورانه در راه پاسداری از ارزش‌ های اسلامی و توسعه‌ ی گفتمان انقلابی، آینه‌ ی تمام نمایی از پایگاه والای مردمی و حضور مقتدرانه‌ ی جمهوری اسلامی در جغرافیای جهانی را به نظاره‌ ی شرق و غرب می‌نهد.

در دوران دفاع مقدس، ایثار و شهادت در این شجره طیبه چنان به اوج رسید که نگاه همگان را مشحون از بهت و حیرت نمود و الگوی بزرگ پاسداری از میهن برای فرزندان این سرزمین را به یادگار گذاشت؛

بسیج جامعه پزشکی نیز در کنار اقشار مختلف جامعه و مردم، طی سالیان اخیر ،اقدامات ارزنده ای در حوزه سلامت و استفاده از ظرفیت های بالقوه جامعه پزشکی در خدمت رسانی جهادی به آحاد مردم انجام داده است .

در بحران شیوع ویروس کرونا نیز، نیروهای مخلص بسیجی به مدد حوزه سلامت آمدند و در اجرای برنامه‌ هایی همچون طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، اجرای واکسیناسیون ملی علیه کووید۱۹ و… خوش درخشیدند به‌ گونه‌ ای که خاطرات رشادت‌ های دوران دفاع مقدس را در اذهان زنده کردند.

اینجانب هفته بسیج را بر شما و همه بسیجیان عرصه جهاد و مجاهدت های شورآفرین و حماسه ساز انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم در پرتو عنایات الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در پاسداری از ارزش های اسلامی انقلابی موفق و موید باشید .

دکتر شهرام صیادی 

رئیس دانشگاه

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0