شنبه, 5 فروردين 1402
  • ساعت : ۱۸:۴۸:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 31
  • کد خبر : ۱۰۰۵۶۳
    /  4
برگزاری جلسه بررسی وضعیت اجرای پروژه نظام ارجاع الكترونیك در سطح استان البرز


صبح امروز مورخ 1401/11/04 جلسه ای با موضوع بررسی وضعیت اجرای پروژه نظام ارجاع الکترونیک سلامت در سطح استان  با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، معاون بهداشت، معاون درمان، مشاور اجرایی معاونت بهداشتی، مدیر کل سازمان بیمه سلامت، سرپرست معاونت بیمه و خدمات سلامت، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، مدیر روابط عمومی، مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی درمانی و سرپرست هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استانداردها و سایر مسئولین مربوطه، در سالن فارابی واقع در ستاد دانشگاه برگزار گردید.
مهندس عظیم زاده مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه  ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه و تشریح اهداف این نشست، گزارش اقدامات انجام شده سیستم نظام ارجاع الکترونیک سلامت و فرایند نظام ارجاع الکترونیک را ارائه نمودند و سپس جناب آقای رحیمی مدیر شبکه و ارتقاء سلامت معاونت بهداشتی با تشکر از تلاش همکاران مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و معاونت درمان و اعلام نظرات و مسائل موجود، یکپارچگی سامانه ها را از دبیرخانه پرونده الکترونیک سلامت درخواست نمودند. در حوزه معاونت درمان، دکتر واعظی پس از ارائه اقدامات انجام شده و چالش ها، راهکار ها و پیشنهادات بهتر را جهت اجرایی شدن پروژه مذکور مطرح نمودند و سپس دکتر زارع، مدیر کل سازمان بیمه سلامت استان تاکید نمودند که حفاظت مالی بیمه شده یکی از وظایف اصلی این سازمان می باشد و در خصوص اجرای کامل نظام ارجاع الکترونیک همکاری های لازم را با دانشگاه خواهند داشت. 
همچنین دکتر مستوفی معاون محترم بهداشت دانشگاه اعلام نمودند در سالهای اخیر شاهد بهبود و ارتقاء شبکه سلامت و افزایش رضایت مندی و عدالت محوری در نظام سلامت بوده ایم  و با عنایت به هدف اصلی نظام ارجاع که خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه می باشد و با توجه به جمعیت استان البرز اجرای این پروژه از ضروریات می باشد.
 دکتر بنده یزدانی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در خصوص موضوعات مالی پروژه و  همچنین مطالبات دانشگاه از سازمان بیمه سلامت  تاکید نمودند. 
در انتهای جلسه مهندس عظیم زاده  بعد از جمع بندی جلسه مذکور، برگزاری جلسه کارشناسی در هفته آینده را مصوب نمودند و مقرر شد جلسه با اعضای کمیته به صورت ماهیانه برگزار گردد .

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0